URS1J471MHD1TN
CAP ALUM 470UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1J471MHD1TN
URS1J471MHD1TN Hakkında
Nichicon URS1J471MHD1TN, 470µF kapasitanslı, 63V rated gerilim değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipinde tasarlanmış olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreler ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. 2000 saat ömrü 85°C sıcaklıkta belirtilmiştir. ±20% tolerans ile sunulan ürün, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 10 kHz'de 1.35A, 120 Hz'de 900mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.35 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 900 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V