URS1J470MPD1TD
CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1J470MPD1TD
URS1J470MPD1TD Hakkında
Nichicon URS1J470MPD1TD, 47 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ve 63V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu bileşen, 2000 saat ömrü garantisine sahiptir. 10 kHz'de 340 mA ve 120 Hz'de 170 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme ve depolama devrelerinde tercih edilir. ±20% tolerans ile sunulan bileşen, through-hole montaj yöntemi ile PCB'lere direk lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 340 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V