URS1J470MPD1TA
CAP ALUM 47UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1J470MPD1TA
URS1J470MPD1TA Hakkında
Nichicon URS1J470MPD1TA, 47 µF kapasitansı ve 63V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, Can paketinde sağlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömürlü tasarıma sahiptir. 10 kHz'de 340 mA ripple current kapasitesine ve 120 Hz'de 170 mA ripple current yeteneğine sahiptir. Through-hole montaj tipi sayesinde PCB'lere kolayca entegre edilebilir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Parça obsolete statüsünde olduğu için yeni tasarımlarda yerlerine geçen alternatiflerin kontrol edilmesi önerilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 340 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V