URS1J331MHD1TO
CAP ALUM 330UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1J331MHD1TO
URS1J331MHD1TO Hakkında
Nichicon URS1J331MHD1TO, radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 330 µF kapasitans değeri ile 63V rated voltajda çalışır. ±20% tolerans aralığında ±20% toleransa sahiptir. -40°C ile 85°C arasında işletim sıcaklığında kullanılabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür süresi garantisi verir. Through-Hole montaj türü ile PCB'ye direkt lehimleme yapılır. 10 kHz'de 1.065A ripple current kapasitesine sahiptir. General Purpose uygulamaları için tasarlanmış, analog ve dijital devre tasarımlarında güç kaynağı filtreleme, signal coupling ve decoupling işlevlerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.065 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 710 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V