URS1HR47MDD1TD
CAP ALUM 0.47UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1HR47MDD1TD
URS1HR47MDD1TD Hakkında
Nichicon URS1HR47MDD1TD, 0.47µF kapasitanslı 50V radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleranslı bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışmaya uygun olup, 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Through Hole montajlı radial can paketinde sunulan kondansatör, 10 kHz'de 10 mA ve 120 Hz'de 5 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devrelerinde ve filtreleme uygulamalarında kullanılabilir. Not For New Designs statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 0.47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 10 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V