URS1HR33MDD1TD
CAP ALUM 0.33UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
URS1HR33MDD1TD
URS1HR33MDD1TD Hakkında
Nichicon URS1HR33MDD1TD, 0.33 µF kapasitesi ve 50V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda filtreleme, eşleştirme ve zaman sabiti belirleme işlevleri görmek üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye direkt lehimlenmekte, 10 kHz'de 7 mA ve 120 Hz'de 3.5 mA ripple current değerlerine sahiptir. Ancak Part Status olarak yeni tasarımlar için önerilmemektedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 0.33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Not For New Designs
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 7 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V