URS1HR22MDD
CAP ALUM 0.22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1HR22MDD
URS1HR22MDD Hakkında
Nichicon URS1HR22MDD, 0.22µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipine sahip bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışmakta ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi vermektedir. ±20% tolerans ile voltaj düzenlemesi, sinyal filtreleme ve enerji depolama işlemlerinde kullanılabilir. Düşük ripple akımı değerleri (10 kHz'de 4.6 mA, 120 Hz'de 2.3 mA) sayesinde hassas elektronik devrelerde uygulanması mümkündür.
Applications General Purpose
Capacitance 0.22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.6 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.3 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V