URS1H471MHD1CV
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1H471MHD1CV
URS1H471MHD1CV Hakkında
Nichicon URS1H471MHD1CV, 470 µF kapasitanslı, 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, kılıflı (can) gövde tipi ile Through Hole montajına uygun tasarlanmıştır. ±20% tolerans aralığında çalışır ve -40°C ile 85°C arasında işletilir. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. High frequency'de (10 kHz) 1.125 A, low frequency'de (120 Hz) 750 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.125 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 750 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V