URS1H470MDD
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
URS1H470MDD
URS1H470MDD Hakkında
URS1H470MDD, Nichicon tarafından üretilen 47µF kapasitansı ve 50V rated voltage özelliklerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türü ile tasarlanmış olan bu komponentin toleransı ±20% olup, -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklık aralığında kullanılabilir. 85°C'de 2000 saat ömür htası ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devrelerinde ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Yüksek frekansta 280 mA @ 10 kHz ve düşük frekansta 140 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesine sahiptir. Ürün şu anda üretilmemektedir (obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 280 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V