URS1H3R3MDD
CAP ALUM 3.3UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1H3R3MDD
URS1H3R3MDD Hakkında
Nichicon URS1H3R3MDD, 3.3 µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direk entegrasyonu mümkündür. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür süresi (85°C'de) özellikleri barındırır. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenli işletilir. 120 Hz'de 35 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve sinyal işleme devrelerinde kullanılan polar kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 35 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V