URS1H101MPD1TD
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1H101MPD1TD
URS1H101MPD1TD Hakkında
Nichicon URS1H101MPD1TD, 100 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj için tasarlanmış, radial through-hole montaj türüne sahiptir. ±20% tolerans ve -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip bu kondansatör, genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. 2000 saat ömür garantisi 85°C sıcaklıkta sağlar. 10 kHz'de 360 mA ve 120 Hz'de 240 mA ripple akım kapasitesi vardır. Power supply, filtering ve energy storage uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 360 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 240 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V