URS1H100MDD1TA
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1H100MDD1TA
URS1H100MDD1TA Hakkında
Nichicon URS1H100MDD1TA, 10 µF kapasitansına ve 50V nominal voltajına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasındaki çalışma sıcaklığı aralığında ve 85°C'de 2000 saat yaşam süresi ile tasarlanmıştır. ±20% tolerans, 130 mA 10 kHz ripple akımı ve 65 mA 120 Hz ripple akımı özellikleriyle güç kaynakları, filtreler, dekoplaşmanlar ve diğer genel DC depolama uygulamalarında kullanılmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 130 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 65 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V