URS1E472MHD1TN
CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1E472MHD1TN
URS1E472MHD1TN Hakkında
Nichicon URS1E472MHD1TN, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile çalışan bu radial montaj kondansatörü, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olup, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C'de 2000 saat ömüre sahip olan kondansatör, 10 kHz'de 2.36 A ve 120 Hz'de 2.05 A ripple akım taşıyabilir. Through-hole montaj tipinde sunulan bu komponent, güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve düşük frekans uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.3575 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.05 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V