URS1E220MDD
CAP ALUM 22UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1E220M
URS1E220MDD Hakkında
Nichicon URS1E220MDD, 22 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Through-hole montaj tipine sahip olup -40°C ile 85°C arasında çalışmaktadır. 2000 saatlik ömrü 85°C'de garantilidir. ±20% toleransa sahip bu kondansatör, 10 kHz'de 150 mA ve 120 Hz'de 75 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, ses devreleri, filtre uygulamaları ve diğer genel amaçlı elektrik devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 150 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V