URS1E100MDD1TA
CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1E100MDD1TA
URS1E100MDD1TA Hakkında
Nichicon URS1E100MDD1TA, 10µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanan bu polar kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömrü ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial through-hole montaj tipi sayesinde PCB'lere dikey olarak monte edilir. ±20% toleransı ile üretilmiş olan komponent, 100 mA @ 10 kHz yüksek frekansta ve 50 mA @ 120 Hz düşük frekansta ripple akımını karşılayabilir. Eski nesil bir komponent olup mevcut stokta bulunmayabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 100 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 50 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V