URS1C332MHD
CAP ALUM 3300UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1C332M
URS1C332MHD Hakkında
URS1C332MHD, Nichicon tarafından üretilen 3300µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak monte edilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömre sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Ripple current özellikleri 10 kHz'de 1.679A ve 120 Hz'de 1.46A'dir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.679 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.46 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V