URS1C331MPD1TD
CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1C331MPD1TD
URS1C331MPD1TD Hakkında
Nichicon URS1C331MPD1TD, 330 µF kapasitesi ve 16V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olup, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sunar. ±20% tolerans ve 120 Hz'de 360 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, DC-DC konvertörler ve filtreleme devrelerinde kullanılır. Polar yapısı nedeni ile doğru polarite ile bağlanmalıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 360 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V