URS1C330MDD1TA
CAP ALUM 33UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1C330MDD1TA
URS1C330MDD1TA Hakkında
Nichicon URS1C330MDD1TA, 33 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu bileşen, -40°C ile +85°C arasında güvenli çalışma sağlar. 2000 saat ömrü 85°C'de garanti edilen kondansatör, 10 kHz'de 70 mA ve 120 Hz'de 85 mA ripple akım dayanımına sahiptir. Standart through-hole kurululuşu sayesinde PCB'ye kolayca monte edilebilir. ±20% tolerans değeri ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında, güç kaynakları, filtreleme ve energy storage görevlerinde kullanılır. Radial, silindirik kasa yapısı kompakt tasarımları destekler.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 70 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 85 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V