URS1C221MPD
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
URS1C221M
URS1C221MPD Hakkında
Nichicon URS1C221MPD, 220 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilen bu komponent, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisi sağlar. ±20% tolerans ile üretilmiş olan URS1C221MPD, 435 mA @ 10 kHz ve 290 mA @ 120 Hz ripple akım kapasitesine sahiptir. Audio amplifikaları, güç kaynağı filtresi ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Bileşen şu anda üretim dışı (obsolete) konumdadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 435 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 290 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V