URS1A472MHD1TN
CAP ALUM 4700UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1A472MHD1TN
URS1A472MHD1TN Hakkında
Nichicon URS1A472MHD1TN, 4700 µF kapasiteli, 10V nominal voltaj değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahip olup, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan bu kondansatör, 10 kHz'de 1.78 A ve 120 Hz'de 1.55 A ripple akım değerlerine dayanabilir. Güç kaynağı filtreleme, depolama ve genel amaçlı uygulamalarda yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7825 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.55 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V