URS1A471MPD1TD
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1A471MPD1TD
URS1A471MPD1TD Hakkında
Nichicon URS1A471MPD1TD, 470 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V nominal gerilime sahip bu komponentin ±20% tolerans değerine sahip olup, -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisine ve 120 Hz'de 360 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj türüne uygun olan bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, düşük frekanslı filtreleme ve ses devrelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Radial kasa tipi sayesinde PCB'de kolay yerleştirilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 360 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V