URS1A220MDD1TD
CAP ALUM 22UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS1A220MDD1TD
URS1A220MDD1TD Hakkında
Nichicon URS1A220MDD1TD, 22 µF kapasitanslı 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip bu polar kondansatör, -40°C ile 85°C arasında çalışma sıcaklığında 2000 saat ömür garantisi sunar. 10 kHz'de 110 mA ve 120 Hz'de 55 mA ripple akım kapasitesiyle, genel amaçlı elektronik devrelerde, güç kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında kullanılır. Yaygın olarak analog devreler, bas filtreleri ve düşük gerilim uygulamalarında tercih edilmektedir. Not: Bu ürün obsolete (artık üretilmeyen) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 110 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 55 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V