URS0J682MHD1TN
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS0J682MHD1TN
URS0J682MHD1TN Hakkında
Nichicon URS0J682MHD1TN, 6800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial, can tipi kasa içinde sunulan bu kondansatör, through hole montajını destekler. -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile sağlanan kondansatör, 10 kHz'de 1.909 A ve 120 Hz'de 1.66 A ripple current kapasitesine sahiptir. Endüstriyel kontrol sistemleri, güç kaynakları, ses sistemleri ve genel pano uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.909 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.66 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V