URS0J472MHD
CAP ALUM 4700UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
URS0J472MHD
URS0J472MHD Hakkında
Nichicon URS0J472MHD, 4700 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygun olan bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışır. 85°C'de 2000 saat ömür süresi sağlar. Through-hole montajına uygun radial can pakajında sunulur. 10 kHz'de 1.6215 A ve 120 Hz'de 1.41 A ripple current değerleri ile güç kaynakları, filtre devreler ve geçici enerji depolama uygulamalarında kullanılabilir. ±20% tolerans değerine sahiptir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.6215 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.41 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V