URS0J221MDD1TA
CAP ALUM 220UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
URS0J221MDD1TA
URS0J221MDD1TA Hakkında
Nichicon URS0J221MDD1TA, 220 µF kapasitanslı, 6.3 V nominal voltaj ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türünde tasarlanmış bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devrelerinde ve filtrelemelerde kullanılır. Maksimum ripple akımı 10 kHz'de 300 mA, 120 Hz'de ise 200 mA'dir. -40°C ile 85°C sıcaklık aralığında çalışabilen komponent, 85°C'de 2000 saatlik ömür ömrüne sahiptir. ±20% tolerans ile imal edilmiştir. Komponent Obsolete (üretim dışında) durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 300 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 200 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V