URS0J103MHD1TN
CAP ALUM 10000UF 20% 6.3V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
URS0J103MHD1TN
URS0J103MHD1TN Hakkında
Nichicon URS0J103MHD1TN, 10000 µF kapasitesine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3V nominal voltajda tasarlanmış olup, ±20% tolerans ile temin edilir. Through-hole montaj için uygun olan bu kondansatör, -40°C ile +85°C arasında güvenli şekilde çalışır. 85°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür garantisi vardır. 10 kHz'te 2.323A ve 120 Hz'te 2.02A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtre uygulamaları, sinyal işleme devrelerinde ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılan genel amaçlı bir kondansatördür.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 10000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.323 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.02 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V