UPZW6560MHD
CAP ALUM 56UF 20% 420V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPZW6560MHD
UPZW6560MHD Hakkında
Nichicon UPZW6560MHD, 56 µF kapasitanslı, 420V rated gerilim ile tasarlanan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa içinde sunulan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 2000 saat ömür tarafından 105°C'de desteklenen komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışmaya uygundur. 120 Hz'de 430 mA ripple akım kapasitesi ile uygun rms akım toleransı sağlar. ±20% kapasite toleransı ile standart endüstriyel uygulamalara uygunluk gösterir. Through-hole montaj tipi, PCB'ye direk lehimleme ile entegrasyon sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ Low Frequency 430 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V