UPZW6121MHD
CAP ALUM 120UF 20% 420V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPZW6121MHD
UPZW6121MHD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UPZW6121MHD, 120 µF kapasitanslı, 420V rated voltajda çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimleme yoluyla monte edilir. -25°C ile 105°C sıcaklık aralığında işletilmek üzere tasarlanmıştır ve 2000 saat ömür garantisi 105°C'de sağlanmaktadır. 10 kHz'de 990 mA, 120 Hz'de 660 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleranslı üretilen bu kondansatör güç kaynakları, invertörler ve endüstriyel uygulamalar başta olmak üzere genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 990 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 660 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V