UPZW6101MHD
CAP ALUM 100UF 20% 420V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPZW6101MHD
UPZW6101MHD Hakkında
UPZW6101MHD, Nichicon tarafından üretilen 100 µF kapasiteli, 420V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değerini sağlar. 10 kHz'de 915 mA ve 120 Hz'de 610 mA ripple current taşıma kapasitesine sahiptir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi verir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler ve yüksek voltaj devrelerinde kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 915 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 610 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 420 V