UPZ2W820MNY9
CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPZ2W820MNY9
UPZ2W820MNY9 Hakkında
Nichicon UPZ2W820MNY9, 82 µF kapasitanslı, 450V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu komponentin ±20% toleransı vardır. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına uygun olan kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür süresi sunmaktadır. Yüksek frekans (10 kHz) ripple akımı 1.095 A, düşük frekans (120 Hz) ripple akımı 730 mA değerlerindedir. Güç kaynakları, invertörler, switching regülatörleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında kullanılan bu polar kondansatör, endüstriyel ve profesyonel cihazlarda yaygın olarak tercih edilmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.095 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 730 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V