UPZ2G270MND9
CAP ALUM 27UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPZ2G270MND9
UPZ2G270MND9 Hakkında
Nichicon UPZ2G270MND9, 27 µF kapasitansına ve 400 V rated voltaja sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direk takılabilen bu komponentin -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı ve 105°C'de 2000 saatlik ömrü bulunmaktadır. ±20% toleranssı ve 120 Hz'de 255 mA ripple current kapasitesi ile, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında filtreleme ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. Polar yapısı nedeniyle yönlendirilmiş montaj gerektirir.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 255 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V