UPZ2G151MHD
CAP ALUM 150UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPZ2G151MHD
UPZ2G151MHD Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UPZ2G151MHD, 150µF kapasitansı ve 400V nominal voltajına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj türü ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisi vardır. 10 kHz'de 1.155 A ve 120 Hz'de 770 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve yüksek voltaj uygulamalarında kullanılan güvenilir bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.155 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 770 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V