UPZ2E151MNY9
CAP ALUM 150UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPZ2E151MNY9
UPZ2E151MNY9 Hakkında
Nichicon UPZ2E151MNY9, 150 µF kapasitanslı, 250 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipine uygun olan bu bileşen, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% toleransı ile standart uygulamalara uygun olup, 120 Hz'de 920 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 920 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V