UPZ2E121MND9
CAP ALUM 120UF 20% 250V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UPZ2E121MND9
UPZ2E121MND9 Hakkında
Nichicon UPZ2E121MND9, 120 µF kapasitesine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltaj ile güç kaynakları, ses sistemleri, motor kontrol devreleri ve endüstriyel uygulamalarda kullanılır. Through Hole montajı ile PCB'ye doğrudan lehimlenebilir. -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 2000 saatlik ömür sertifikasyonu vardır. ±20% toleransı ile standar uygulamalara uygundur. 10 kHz'de 1.036A, 120 Hz'de 740 mA ripple akım taşıma kapasitesi bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.036 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 740 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V