UPZ2D820MPD
CAP ALUM 82UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPZ2D820MPD
UPZ2D820MPD Hakkında
Nichicon UPZ2D820MPD, 82 µF kapasitanslı, 200V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, sinyal işleme devreleri ve filtreleme devrelerinde kullanılır. 2000 saat ömür süresi 105°C sıcaklıkta garantilidir. -25°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 120 Hz'de 400 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Through hole montaj tipi ile PCB'lere direkt olarak lehimlenir. Radial can paketlemesi ile kolay yerleştirme sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ Low Frequency 400 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V