UPZ2D391MHD6
CAP ALUM 390UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPZ2D391MHD6
UPZ2D391MHD6 Hakkında
Nichicon UPZ2D391MHD6, 390 µF kapasitanslı, 200V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak takılır. Genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisine sahiptir. 10 kHz'de 1.568 A ve 120 Hz'de 1.12 A ripple akım kapasitesine sahiptir. ±20% toleransı ile güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.568 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.12 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V