UPZ2D221MHD
CAP ALUM 220UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPZ2D221MHD
UPZ2D221MHD Hakkında
Nichicon UPZ2D221MHD, 220 µF kapasitanslı, 200V nominal gerilim ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu komponent, -25°C ile +105°C arasında çalışabilir. 2000 saat ömür süresi 105°C'de garantilidir. Yüksek frekans ripple akımı 1.12 A @ 10 kHz, düşük frekans ripple akımı 800 mA @ 120 Hz kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve endüstriyel kontrol devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Ripple Current @ High Frequency 1.12 A @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 800 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V