UPX1V330MPD1TD
CAP ALUM 33UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPX1V330MPD1TD
UPX1V330MPD1TD Hakkında
Nichicon UPX1V330MPD1TD, 33 µF kapasitanslı, 35 V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 20000 saat ömrü (105°C'de) ile stabil işletim sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. Ripple current kapasitesi 100 kHz'de 378 mA, 120 Hz'de ise 283.5 mA'dir. Polar yapısı nedeniyle doğru polariteye dikkat edilmelidir. Yeni tasarımlar için önerilmez (Not For New Designs status).
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 378 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 283.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V