UPX1E471MHD1TN
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPX1E471MHD1TN
UPX1E471MHD1TN Hakkında
Nichicon UPX1E471MHD1TN, 470µF kapasitansına sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltajda çalışan bu radial montajlı komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile belirtilen kapasitans değeri, 100 kHz'de 1.344 A ve 120 Hz'de 1.008 A ripple akım yönetebilir. -55°C ile +105°C sıcaklık aralığında işletilmeye uygun olup, 105°C'de 20000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. Through-hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.344 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.008 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V