UPW2W3R3MHD
CAP ALUM 3.3UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2W3R3MHD
UPW2W3R3MHD Hakkında
Nichicon UPW2W3R3MHD, 3.3 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj tipine sahip olan bu polar kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 7000 saat ömür süresi garantisi sağlar. ±20% tolerans ile belirlenen kapasitans değeri, 120 Hz'de 41 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses cihazları, endüstriyel ekipmanlar ve tüketici elektroniğinde kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 41 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V