UPW2W101MRH
CAP ALUM 100UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2W101MRH
UPW2W101MRH Hakkında
Nichicon UPW2W101MRH, 100 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 450V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 8000 saat ömür garantisi sunar. Through-hole montajı için uygun olup, 120 Hz'de 350 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Anahtarlı güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılan genel kategori bir komponenttir. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 350 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V