UPW2W100MHH
CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2W100MHH
UPW2W100MHH Hakkında
Nichicon UPW2W100MHH, 10 µF kapasitanslı 450V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial paketleme ile Through Hole montajına uygundur. -25°C ile 105°C arasında çalışan bu komponentin ömrü 105°C'de 8000 saat olarak belirtilmiştir. ±20% tolerans ile üretilen kondansatör, 10 kHz'de 120 mA ve 120 Hz'de 75 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devreleri ile gürültü bastırma uygulamalarında kullanılır. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma ile bağlanması gerekir. Parça statüsü Obsolete olarak belirtilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 120 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 75 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V