UPW2V4R7MPD1TD
CAP ALUM 4.7UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2V4R7MPD1TD
UPW2V4R7MPD1TD Hakkında
Nichicon UPW2V4R7MPD1TD, 4.7 µF kapasitanslı 350V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj türü ile PCB'lere doğrudan lehimlenmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 5000 saat ömür (105°C'de) özelliğine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında kullanılabilir. 10 kHz'de 78.4 mA ve 120 Hz'de 49 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, invertör devreleri ve filtre uygulamalarında yaygın olarak kullanılan endüstriyel standar bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 78.4 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 49 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V