UPW2V3R3MPD1TD
CAP ALUM 3.3UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2V3R3MPD1TD
UPW2V3R3MPD1TD Hakkında
Nichicon UPW2V3R3MPD1TD, 3.3 µF kapasitansı ve 350 V rated voltajına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% toleranstaki bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışabilen, 105°C'de 5000 saatlik ömür tasarımına sahiptir. 10 kHz'de 60.8 mA ve 120 Hz'de 38 mA ripple akım taşıyabilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı elektronik devrelerde kullanılır. Through-hole montaj özelliği ile geleneksel PCB tasarımlarına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 60.8 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 38 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V