UPW2V101MRD
CAP ALUM 100UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2V101MRD
UPW2V101MRD Hakkında
Nichicon UPW2V101MRD, 100 µF kapasitanslı ve 350V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipinde tasarlanmış bu komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 8000 saat yaşam süresi sunur. ±20% tolerans değeriyle imalat edilmiştir. Ripple current taşıyabilirlik özelliği sayesinde 10 kHz'de 464 mA ve 120 Hz'de 290 mA akım yüklemeleri karşılayabilir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses yükselticiler, motor kontrol devreleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 464 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 290 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V