UPW2V100MHD1TO
CAP ALUM 10UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2V100MHD1TO
UPW2V100MHD1TO Hakkında
Nichicon UPW2V100MHD1TO, 10 µF kapasitansı ve 350 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı ile PCB'lere direk entegre edilebilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında stabil çalışma gösterir. 7000 saatlik ömrü 105°C'de sağlanan bu kondansatör, 120 Hz'de 82 mA ve 10 kHz'de 131.2 mA ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans değeri ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreler ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 131.2 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 82 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V