UPW2G470MHH
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2G470MHH
UPW2G470MHH Hakkında
Nichicon UPW2G470MHH, 47 µF kapasitesi ve 400V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt olarak lehimlenebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olan bu kondansatör, 105°C'de 8000 saatlık ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans ile sunulan komponent, 10 kHz'de 272 mA ve 120 Hz'de 170 mA ripple akımını destekler. Güç kaynakları, filtre devreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılmaya uygundur. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırılması gereklidir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 272 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V