UPW2G470MHD
CAP ALUM 47UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2G470MHD
UPW2G470MHD Hakkında
Nichicon UPW2G470MHD, 47 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V rated voltage ile yüksek voltaj uygulamalarında kullanılmaya uygun olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 8000 saat ömür süresi sunmaktadır. Radial, can tipinde kasa ile through-hole montaj için tasarlanmıştır. 10 kHz'de 272 mA ve 120 Hz'de 170 mA ripple current değerlerine sahiptir. General purpose uygulamalarda, güç kaynakları, invertörler, motor kontrol devreleri ve AC filtreleme işlemlerinde yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 272 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 170 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V