UPW2G3R3MPH
CAP ALUM 3.3UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2G3R3MPH
UPW2G3R3MPH Hakkında
Nichicon UPW2G3R3MPH, 3.3 µF kapasitansı ve 400 V rated voltajı ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için uygun olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında kullanılabilir. 105°C'de 5000 saatlik ömür sertifikasına sahiptir. ±20% tolerans aralığında 36 mA ripple current (120 Hz) kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Bu komponent artık üretim dışıdır.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 36 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V