UPW2G330MHH
CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UPW2G330MHH
UPW2G330MHH Hakkında
Nichicon UPW2G330MHH, 33 µF kapasitansa sahip radial kuruluşlu alüminyum elektrolitik kondansatördür. 400V nominal gerilim ile çalışan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan endüstriyel bir kondansatördür. 105°C sıcaklıkta 8000 saatlik çalışma ömrü ile tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında stabil performans sunar. 10 kHz yüksek frekansda 224 mA, 120 Hz düşük frekansda 140 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montajına uygun olup, ±20% toleransla üretilmiştir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve EMI/RFI bastırma uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Bu ürün üretim durdurulmuş (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 8000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 224 mA @ 10 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V